Aicinām darbā Sertificēšanas centra vadītāja vietnieku

26.02.2023
Biedrības “Latvijas Arhitektu savienība” Sertificēšanas centrs aicina darbā Sertificēšanas centra vadītāja vietnieku.

Darba pienākumi:

  • Piedalīties Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Sertificēšanas centra (SC) darba organizēšanā ar Latvijas Republikas Ekonomikas ministriju (EM) noslēgtā deleģēšanas līguma izpildei;
  • Sadarbībā ar SC vadītāju un referentu veikt sūdzību un apelāciju izskatīšanu, sūdzības priekšmeta analīzi, pārbaudi, organizēt disciplinārlietu izskatīšanu un sodu apstiprināšanu ekspertu komisijā un SC Padomē.
  • Sniegt priekšlikumus par SC darbības un iekšējo normatīvo dokumentu optimizāciju un uzlabošanu, t.sk. piedalīties ar arhitekta prakses sertificēšanu saistīto Latvijas Republikas normatīvo aktu pilnveidošanā un izstrādē
  • Sniegt viedokli par SC iekšējo normatīvo dokumentu piemērošanu
  • Risināt ar SC darbību saistītos jautājumus, uzturēt informatīvo un administratīvo saikni starp SC un LAS Valdi, un informatīvo saikni starp SC un arhitekta prakses sertifikāta turētājiem, iestādēm un institūcijām, kas iesaistītas sertificēšanas procesā
  • patstāvīgi pārstāvēt SC, sadarbojoties ar atbilstošajām institūcijām un speciālistiem
  • SC vadītāja prombūtnes laikā veikt SC vadītāja amata pienākumus, tai skaitā pieņemt lēmumus

Kvalifikācijas prasības:

  • Aktīvs arhitekta prakses sertifikāts;
  • Nevainojama profesionālā reputācija;
  • Izpratne par profesijas reglamentācijas mērķiem un pamatprincipiem;
  • LR normatīvo aktu, kas saistīti ar arhitektūru, būvniecību un profesijas reglamentāciju pārzināšana
  • Izpratne par valsts pārvaldes darbības principiem un administratīvo procesu;
  • Izpratne par kvalitātes vadības sistēmas darbības mērķos un principos, vēlama LVS EN ISO/IEC17024 pārzināšana
  • Izcilas valsts valodas zināšanas mutvārdos un rakstiski, labas angļu valodas zināšanas, vēlamas arī citu valodu zināšanas;
  • Spēja operatīvi orientēties lielā informācijas apjomā un ieraudzīt svarīgāko; augsta stresa noturība; augsta atbildības sajūta
  • Precizitāte darba uzdevumu izpildē, iniciatīva un atbildība par sasniegtajiem rezultātiem;
  • Teicamas komunikācijas, prezentācijas, argumentācijas un sadarbības prasmes (mutvārdos un rakstveidā);

Piedāvājam:

  • Iespēju dot nozīmīgu ieguldījumu arhitektu profesionālās darbības vides uzlabošanā;
  • Profesionālo izaugsmi - pēc nepieciešamās pieredzes iegūšanas kļūt par SC vadītāju
  • Sociālās garantijas un stabilu atalgojumu
  • Atalgojums par pilnas slodzes darbu – 2855 eur pirms nodokļu nomaksas;
  • Iespēja strādāt nepilnu slodzi – no 32 h/nedēļā;
  • Iespēju daļēji strādāt attālināti;
  • Iespēju brīvi organizēt savu darba laiku.
  • Amata pienākumu veikšanai nepieciešamo mobilo sakaru pakalpojumu apmaksu;
  • Kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas, apmeklējot seminārus un mācību kursus;

Pretendentus aicinām pieteikties līdz 2023. gada 17. marta plkst. 17:00, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu [email protected] ar norādi “Pieteikums LAS SC vadītāja vietnieka amatam”.

Sazināsimies ar tiem pretendetiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Partneri