Arhitektūras studentu diplomdarbu konkurss "BAUA AWARDS 2023"

04.10.2023
2023. gada 8. un 9. novembrī Kauņas Tehnoloģiju institūtā Lietuvā norisināsies ikgadējais "BAUA AWARDS 2023" – Baltijas valstu arhitektūras studentu diplomdarbu konkurss-izstāde. Šogad konkursa skatei nominēti 15 studentu projektu un tiks pārstāvētas septiņas Baltijas arhitektūras skolas: Rīgas Tehniskā universitāte, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA, Igaunijas Mākslas akadēmija, Tallinas Tehnoloģiju universitāte, Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte, Viļņas Mākslas akadēmija un Kauņas Tehnoloģiju universitāte.
 
Maģistra studiju līmeņa absolventu diplomdarbus balvai un izvērtēšanai izvirza augstskolu arhitektūras programmu vadība, balstoties uz to kvalitāti, aktualitāti un projektu vērtējumu. Konkursam pieteiktos diplomdarbus vērtēs starptautiska žūrija.
 
Informējam: 
 
BAUA AWARDS ir pasākums, kas katru gadu kopš 2012. gada norisinās kādā no trīs Baltijas valstīm. Konkursa uzdevums ir parādīt un salīdzināt jauno Lietuvas, Latvijas un Igaunijas arhitektu prasmes, izvērtēt diplomdarbu kvalitāti, satikties, aktualizēt un pārrunāt arhitektūras izglītības aktuālos jautājumus.
 
Konkursa norises koordinācija Latvijā: Matijs Babris, Andra Marta Babre, Juris Poga.
 
Vairāk informācijas par pasākumu mājaslapā angļu valodā

Partneri