Izbraukuma seminārs CEWOOD rūpnīcā 13. jūnijā

29.05.2024

Latvijas Arhitektu savienībā sadarbībā ar CEWOOD ielūdz arhitektus uz atkārtotu ekskursiju rūpnīcā un izzinošu semināru, kas notiks 13. jūnijā Jaunlaicenē, Alūksnes novadā. Izbraukšana no Rīgas — plkst. 8.00. Dienas programmā iekļauts arī Alūksnes Bānīša stacijas apmeklējums, kur notiks seminārs.

Izbraukumu vadīs CEWOOD pārdošanas vadītājs Baltijā Māris Šmits, kurš iepazīstinās ar akustisko, dizaina un konstruktīvo koka ēveļskaidas plātņu (fibrolīta) ražošanas procesu un to daudzveidīgajām pielietojuma iespējām dažāda tipa objektos, kā arī citām arhitektiem noderīgām niansēm.

Kad: 13. jūnijā plkst. 11.00–17.30 (izbraukšana no Rīgas plkst. 8.00).
Kur: CEWOOD ražotnē Jaunlaicenē un Alūksnes Bānīša stacijā Alūksnē.
Cik: bez maksas.
KP: dalība izbraukuma seminārā sertificētiem arhitektiem dod 2,3 kompetences paaugstināšanas kredītpunktus formālās izvēles pasākumu sadaļā.

Izbraukuma semināra programma
Reģistrēšanās! (Šobrīd visas vietas ir pilnas, aicinām pieteikties rezerves sarakstā!)

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana. Attēli var tikt izmantoti informatīvajos materiālos par rūpnīcu, piemēram, uzņēmuma mājaslapā, kā arī Latvijas Arhitektu savienības publicitātes nolūkos. Ja nevēlaties tikt fotografēts, lūdzu, informējiet par šo faktu personīgi CEWOOD un LAS pārstāvjus pasākuma laikā.

Partneri