Izsludināts konkurss "Pilsētas kvartāla "Tērbatas dārzs" attīstība"

10.06.2024

Pasūtītājs SIA "Tērbatas dārzs" aicina interesentus pieteikties dalībai atklātā starptautiskā arhitektūras metu konkursā ar uzaicinātiem dalībniekiem "Pilsētas kvartāla "Tērbatas dārzs" attīstība"!

Konkursa mērķis ir iegūt arhitektoniski augstvērtīgu dzīvojamo ēku un jauktās apbūves fasāžu risinājumu pilsētas kvartālā "Tērbatas dārzs", atbilstošu Rīgas vēsturiskā centra apbūves principiem un tradīcijām, kā arī izvēlēties sadarbības partneri minimālā būvprojekta izstrādei. Kvartāls atrodas Rīgā, starp Tērbatas, Krišjāņa Barona, Lielgabala un Artilērijas ielām.

Konkursa objekts ir Rīgas vēsturiskā centra kvartāla "Tērbatas dārzs" piecu jaunbūvju kvalitatīvs arhitektoniskais veidols, kas organiski iekļautos pilsētas vidē, atbilstu apkārtējās apbūves mērogam, kompozīcijas principiem un konkrētās vietas pilsētbūvnieciskās struktūras likumsakarībām.

Atklātais starptautiskais metu konkurss tiek organizēts divās kārtās ar uzaicinātiem dalībniekiem.

Konkursa 1. kārtas norise ir no 2024. gada 10. jūnija līdz 21. jūnijam.
Konkursa 2. kārtas norise ir no 2024. gada 26. augusta līdz 25. novembrim.

Ieinteresētajam konkursa dalībniekam pieteikums ir jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi [email protected] līdz 2024. gada 21. jūnija plkst. 17.00.

Vairāk informācijas — šeit.

Partneri