Izsludināts VKKF konkurss “Latvijas skolas soma” satura papildināšanai

19.01.2024

Kultūras nozares profesionāļi aicināti pieteikt projektus Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogrammas “Programmas “Latvijas skolas soma” satura radīšana” konkursam. Kā ierasts, šajā konkursā sagaidām projektu pieteikumus tādu kultūras norišu izveidei, kuru vēstījums ir aktuāls un atbilstošs bērnu un jauniešu auditorijai, kā arī ilgstoši un regulāri pieejamas atbilstošajam vecumposmam. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 2024. gada 18. februārim plkst. 23.59!

Konkursa mērķis ir sekmēt tādu klātienē notiekošu profesionālās mākslas un kultūras norišu, t.sk. mobilo, radīšanu, kas kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros dod iespēju regulāri iepazīt daudzveidīgas Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes. Konkursā tiek finansēti projekti, kuru rezultātā tapušās mākslinieciski augstvērtīgās kultūras un mākslas norises ir pieejamas regulāri visa mācību gada laikā, ietver mākslinieciskiem izteiksmes līdzekļiem izteiktu saturisko vēstījumu, sekmē izziņas procesu, rosina diskusiju, emocionālo līdzpārdzīvojumu, ir veidotas, ņemot vērā nepieciešamību pielāgoties norises vietai (skolas zālei, klasei utt.),satura un formas ziņā (t.sk. norises ilgums) atbilst noteiktam skolēnu vecumposmam, un inovatīvā veidā palīdz apgūt mācību un audzināšanas darba saturu.

Konkursa finansējuma apjoms ir 80 000 eiro. Pieteikumi tiek pieņemti no 2024. gada 2. janvāra līdz 2024. gada 18. februārim plkst. 23.59.

Mērķprogrammas “Programmas “Latvijas skolas soma” satura radīšana” konkursa nolikums un informācija par projektu iesniegšanas kārtību atrodama VKKF mājaslapā.

Projekta pieteikums jāiesniedz projektu pieteikumu sistēmā.

Informējam:

Programmas “Latvijas skolas soma” komanda sagatavojusi ieteikumus, ko svarīgi ņemt vērā kultūras norišu veidotājiem, kas plāno pieteikt projektus mērķprogrammas “Programmas “Latvijas skolas soma” satura radīšana” konkursam.

Vairāk informācijas

Partneri