Jaunajam Eiropas Bauhaus veltītu sarunu "NEBinar Talks" ieraksti

11.06.2024

Vroclavas Tehniskā universitāte un Eiropas Arhitektu padome (ACE) piedāvā ierakstos noskatīties Jaunajam Eiropas Bauhaus veltītas sarunas "NEBinar Talks".

"NEBinar Talks" sērija iepazīstina ar dažādiem Eiropas Jaunā Bauhaus kā 21. gadsimta arhitektūras aktīvas koncepcijas aspektiem. Uzaicinātie lektori, praktizējoši arhitekti, pasniedzēji, pētnieki, kā arī citi kultūras profesionāļi spriež, kā tiek piemērots Jaunā Eiropas Bauhaus princips — skaisti, ilgtspējīgi, kopā.

Šobrīd "NEBinar Talks" jau pieejamas:
• saruna ar ACE prezidenti Rūtu Šagemanu (Ruth Schagemann) un Starptautiskās Arhitektu apvienības (UIA) prezidenti Regīnu Gontjē (Regina Gonthier);
• saruna ar arhitektu, arhitektūras kritiķi un pasniedzēju Hubertu Trameru (Hubert Trammer) un ACE valdes locekli Djego Copi (Diego Zoppi);
• arhitektes Kristīnas Carevas (Kristina Careva) stāstījums "City Acupuncture".

Sarunās liela uzmanība pievērsta arhitektūras izglītībai un praksei un ar to saistītajām pilsētbūvniecības, plānošanas, ainavu arhitektūras, interjera, telpiskās mākslas, amatniecības un citām jomām, tām saskaroties ar Eiropas zaļo transformāciju.

"NEBinar Talks" mērķis ir izplatīt zināšanas par Jauno Eiropas Bauhaus plašai auditorijai, īpaši jaunajiem arhitektiem. "NEBinar Talks" tiek ierakstītas un ir visiem pieejamas ACE YouTube kanālā.

Partneri