Apakšsadaļas

Izsludināts metu konkursa "Zolitūdes traģēdijas piemiņas vieta"

 

Izsludināts atklāts metu konkurss Zolitūdes traģēdijas piemiņas vieta (ID Nr. RD PAD 2022/10). Mērķis – iegūt pārdomātus un ainaviski, arhitektoniski un mākslinieciski augstvērtīgus metus Zolitūdes traģēdijas upuru piemiņas vietai Rīgā, Priedaines ielā 20. Pretendenti aicināti piedāvāt idejas piemiņas vietai jeb dārzam un labiekārtotam lineāram parkam Anniņmuižas ielā.

Var piedalīties tādas juridiskas un fiziskas personas, kā arī to apvienības, kas iepriekšējo trīs gadu laikā ir izstrādājušas un īstenojušas vismaz vienu labiekārtojuma vai apstādījumu projektu pilsētvidē. Pretendentiem metu izstrādei jāpiesaista sertificēts arhitekts, pilsētplānotājs, ainavu arhitekts un mākslinieks ar tēlnieka, dizainera vai līdzvērtīgu specializāciju.

Metu piedāvājumi tiks vērtēti pēc vairākiem kritērijiem – piedāvājuma atbilstības konkursa mērķim un priekšmetam, mākslinieciskās vērtības, oriģinalitātes un telpiskās kompozīcijas kvalitātes, iekļaušanās pilsētvidē, kā arī piedāvātās materiālu koncepcijas.

Balvu fonds – 9500 eiro.

Pieteikumus iesniegšanas termiņš: 2022. gada 21. jūlijs
Vairāk informācijas

Partneri