LAS XXIII kongresa otrās sesijas sadarbības iespējas

16.03.2024

LAS simtgades XXIII kongress norisināsies 2024. gada 16. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, un tas pulcēs arhitektus un nozares profesionāļus, lai diskutētu par svarīgākajiem jautājumiem, kas skar arhitektūras nozari, kā arī dalītos ar jaunākajiem sasniegumiem un inovācijām. Lai šis notikums varētu notikt augstākajā līmenī, aicinām uz sadarbību organizācijas, iestādes, uzņēmējus un citus interesentus, kas vēlas atbalstīt kongresa norisi!

Sadarbojoties Latvijas Arhitektu savienības rīkotajā kongresā, būs iespēja demonstrēt uzņēmuma apņēmību atbalstīt Latvijas arhitektūras attīstību arī turpmāk un pozicionēt uzņēmumu kā sadarbības partneri, kas atbalsta arhitektūras nozari un veicina sabiedrības izpratni par arhitektūru. 
 
Biedrība "Latvijas Arhitektu savienība" (LAS) ir dibināta 1924. gadā un tā ir viena no vecākajām nevalstiskajām organizācijām (NVO) Latvijā. Šajā – 2024. gadā tai apritēs simts gadu, kas ir iemesls novērtēt biedrības kultūrvēsturisko nozīmi, arhitektu pašorganizēšanās ietekmi uz arhitektūras politiku un sabiedrību, kā arī organizācijas nozīmi mūsdienās un tās attīstības potenciālu nākotnē sabiedrības līdzdalības kontekstā.
 
Vairāku mēnešu garumā norisināsies arhitektūrai veltīta pasākumu programma – LAS 100 XXIII kongress, īpašo viesu un pašmāju arhitektu publiskās lekcijas, diskusijas un izstādes, kas būs apskatāmas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Norises rīko Latvijas Arhitektu savienība sadarbībā ar nodibinājumu Arhiteksti, ‘T’ Space / Steven Myron Holl Foundation (Ņujorka, ASV), Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA Arhitektūras un Dizaina fakultāti un Latvijas Nacionālo bibliotēku.
 
LAS 100 pasākumu programma:
 
Vairāk informācijas par kongresa norisi un sadarbības iespējām

Partneri