NEOM/ THE LINE projekta vebinārs. 07-06-2023

06.06.2023

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone pirmdien, 5. jūnijā, sāka darba vizīti Rijādā (Saūda Arābijas Karalistē). Vizītes laikā ministre tiekas ar Saūda Arābijas amatpersonām un uzņēmēju organizācijām, lai pārrunātu divpusējo ekonomisko sadarbību, kā arī veicinātu eksporta iespējas Latvijas uzņēmējiem Arābijas pussalā. 

Vizītes laikā ar Saūda Arābijas ekonomikas un plānošanas ministru Indriksone parakstīs Latvijas un Saūda Arābijas līgumu par ekonomisko sadarbību, kas kļūs par divpusējo ekonomisko sadarbību regulējošo vienošanos, sniedzot atbalstu Latvijas uzņēmējiem eksporta veicināšanā un investīciju piesaitē, kā arī dos papildu impulsu abu valstu uzņēmējiem jaunu sadarbības projektu realizācijai.

Ekonomikas ministre plāno apmeklēt lielos Saūda Arābijas investīciju projektus, lai iepazītos ar projektu programmu un iespējām tajā piedalīties arī Latvijas uzņēmējiem. Projektu programmas sastāv no virknes tūrisma, dzīvojamajiem, komerciālajiem un industriālajiem objektiem, kuru mērķis ir veicināt Saūda Arābijas centienus akcentēt zaļo un ilgtspējīgo ekonomikas attīstību. Šī sakarā, ministre iepazīsies ar projekta THE LINE izstādi, lielāko attīstības projektu pasaulē un vienu no daudzajiem PIF iniciētajiem projektiem, kura ietvaros trešdien, 7. jūnijā no plkst. 15.00 līdz 16.00, tiks organizēts stundu ilgs tiešsaistes vebinārs, lai prezentētu NEOM/THE LINE projektu Latvijas arhitektiem, arhitektūras studentiem un citiem būvniecības nozares pārstāvjiem. 

Pievienoties vebināram!

Vebināra video tikšanās telpas ID: 356 766 344 954

Vebināra video tikšanās telpas kods: Yjdw2T

Foto: NEOM publicitātes attēls

Partneri