Programmas "Living Spaces" pieredzes apmaiņas brauciens

28.06.2024

Pieejamas pēdējās vietas apmaksātam pieredzes apmaiņas braucienam projektā "Living Spaces", kas notiks Bordo, Francijā no šī gada 3. līdz 5. jūlijam, un būs veltīts taupīgai un ilgtspējīgai dzīvojamo telpu renovācijai. Rudenī vizītes turpināsies citās Eiropas pilsētās.
Projekta "Living Spaces" pieredzes apmaiņas vizītes ir paredzētas arhitektūras un publiskās ārtelpas kvalitātes celšanai Eiropā, nodrošinot arhitektu, arhitektūras politikas veidotāju, pilsētplānotāju, NVO un pašvaldību pārstāvju līdzdalību un tīklošanās iespējas. Pieredzes apmaiņas brauciens ilgst trīs dienas un tajā piedalās līdz 20 dalībniekiem. Vairāk informācijas par vizītes saturu var atrast šeit.
Projekta "Living Spaces" dalībniekiem tiek segtas nakšņošanas un ēdināšanas izmaksas, kā arī tiek apmaksāti ceļa izdevumi uz un no Bordo. Ņemot vērā pagarināto pieteikšanās termiņu un steidzamību, aicinām koordinēt vizītes plānošanu saziņā ar Eiropas Arhitektu padomes (ACE) vecāko referentu Pierre Obajtek ([email protected]).
Projekts "Living Spaces – Cities and regions shaping the built environment for everyone" kopš 2023. gada jūlija līdz 2024. gada novembrim ļauj ES dalībvalstu pārstāvjiem klātienē iepazīties ar labo praksi publiskās telpas veidošanā dažādās Eiropas valstu pilsētās un reģionos. Projekts tiek finansēts ar "Creative Europe" atbalstu, ko īsteno "Eurocities" un ACE.
2024. gada rudenī plānotas pieredzes apmaiņas vizītes Oulu (Somija), Viļņā (Lietuva), Malmē (Zviedrija) un Gdaņskā (Polija). Šīs norises vietas tika izvēlētas, pamatojoties uz nesen izdoto "Living Spaces" katalogu, kas apkopo labās prakses piemērus. No Latvijas katalogā izcelta Valmiera.
Vairāk informācijas par projektu un turpmāko apmaiņas braucienu pieteikšanās termiņiem iespējams atrast projekta vietnē.

Partneri