Seminārs "Arhitektūras apgaismojums pilsētvidē"

04.06.2024

Latvijas Arhitektu savienība un uzņēmums "Rock Distribution" aicina uz semināru "Arhitektūras apgaismojums pilsētvidē", kas 19. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 14.30 notiks kinoteātra "Forum Cinemas" zālē "Delfi Lux", 13. janvāra ielā 8, Rīgā.

Semināra pirmajā daļā dalībnieki tiks iepazīstināti ar arhitektūras apgaismojuma projektēšanas pamatprincipiem, energoefektivitāti apgaismojuma risinājumos un dažādiem to veidiem, savukārt pēc kafijas pauzes, otrajā daļā, vadošā arhitektūras apgaismojuma ražotāja "Martin Professional" biznesa attīstības vadītājs Leifs Orkelbogs–Andresens (Leif Orkelbog–Andresen, Dānija) jau tuvāk aplūkos konkrētas tehnoloģijas, apgaismojuma ierīkošanu un apkopi sarežģītos apstākļos, kā arī runās par fasāžu apgaismojumu un dizaina ilgtspēju. Seminārs noslēgsies ar diskusiju un jautājumu–atbilžu sesiju, kurā piedalīsies visi lektori — Orkelbogs–Andresens, "Rock Distribution" vadītājs Edijs Rudzis un uzņēmuma "Cadrock" galvenais inženieris Jānis Tučs.

Kad: 19. jūnijā plkst. 10.00–14.20.
Kur: kinoteātra "Forum Cinemas" zālē "Delfi Lux", 13. janvāra ielā 8, Rīgā.
Cik: bez maksas. Nepieciešams reģistrēties, jo vietu skaits ir ierobežots.
Valoda: latviešu un angļu.
KP: sertificētiem arhitektiem par dalību seminārā tiks piešķirts 2,1 kompetences paaugstināšanas kredītpunkts formālās izvēles daļā.

Reģistrēšanās semināram!
Semināra programma.
Plašāka informācija par lektoru Leifu Orkelbogu–Andresenu.

"Rock Distribution" ir izplatītājs, kas strādā ar vadošiem zīmoliem, un kura fokusā ir divas galvenās jomas: mūzikas instrumentu un profesionālās audio, video un apgaismojuma, arhitektūras apgaismojuma iekārtu izplatīšana, kā arī skatuves mašinērijas integrācija un uzstādīšana, piedāvājot visaptverošus risinājumus klientu vajadzībām. Izveidots ar aizrautību, lai nodrošinātu jaunākās tehnoloģijas, uzņēmums kļuvis par vienu no vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs.
"Rock Distribution" īstenojis projektus Jaunajā Rīgas teātrī, Emīla Dārziņa koncertzālē, Rojas brīvdabas estrādē un kultūras centrā, Dobeles mūzikas skolā un kultūras centrā, ledus hallē "Kurbads" un citviet.

Seminārs "Arhitektūras apgaismojums pilsētvidē" notiks pērn atklātajā kinoteātra "Forum Cinemas" auditorijā "Delfi Lux", kas izceļas ar īpašu komfortu un ērtiem krēsliem ar elektroniski regulējamiem sēdekļiem un galdiņiem.

Pasākuma laikā var notikt fotografēšana un filmēšana. Iegūtais materiāls tiks izmantots tālākizglītības pasākumu publicitātes nolūkos un var tikt ievietots organizatoru sociālo mediju kontos.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties: [email protected], +371 20128097.

Partneri