Seminārs par Rīgas zaļās infrastruktūras attīstību

07.06.2024

Otrdien, 11. jūnijā, Rīgas pašvaldība rīko semināru "Rīga top zaļāka! Pilsētas "zaļie" risinājumi un izaicinājumi", lai apspriestu pašvaldības vīziju un izaicinājumus, kā pilsētas centru padarīt zaļu, ilgtspējīgu un patīkamu iedzīvotājiem.

Semināra laikā tiks prezentēti pētījuma "Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas iedzīvotāju dzīves kvalitāte" rezultāti, Rīgas pilsētas arhitekta dienesta pārstāvji iepazīstinās ar Rīgas vīziju par pilsētas zaļināšanu un labas pilsētvides principiem, kā arī izaicinājumiem.
No plkst. 14.40 līdz 15.40 notiks paneļdiskusija “Rīgas zaļināšanas vīzija. Starpinstitūciju sadarbība — labas pilsētvides veidošanas pamats” (piedalīsies eksperti no Rīgas pašvaldības Mājokļu un vides departamenta, Ārtelpas un mobilitātes departamenta, Pilsētas attīstības departamenta, Rīgas pilsētas arhitekta dienesta, "Rīgas ūdens" un "Labie koki".
Rīgas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments iepazīstinās ar Rīgas pilsētvides zaļināšanas plānu 2027. – 2031. gadam.

Seminārs norisināsies “Koka Rīga” telpās Krāsotāju ielā 12, Rīgā no plkst. 14.00 līdz plkst. 16.30 un tajā aicināts piedalīties ikviens rīdzinieks. Pasākumu varēs vērot arī tiešsaistē pašvaldības tīmekļvietnē riga.lv un Facebook kontā @riga.lv. Skatītājiem, kuri semināram pievienosies attālināti, būs iespēja uzdot savus jautājumus vietnē slido.com.

Partneri