Seminārs "Ventilējamo fasāžu un jumtu risinājumi no "Wienerberger""

06.06.2024

Latvijas Arhitektu savienība sadarbībā ar ražošanas uzņēmumu "Wienerberger" aicina uz semināru "Ventilējamo fasāžu un jumtu risinājumi no "Wienerberger"", kas notiks 28. jūnijā no plkst. 11.45 Arhitektu namā, Torņa ielā 11, Rīgā.

"Wienerberger" grupas uzņēmuma "Komproment" pārdošanas vadītājs Kims Kristensens (Kim Kristensen, Dānija) stāstīs par uzņēmuma piedāvātajiem ventilējamo fasāžu un jumtu apdares materiālu un sistēmu veidiem, kā arī ugunsdrošības risinājumiem, jumtiem un fasādēm no viena materiāla, kā arī fasādē un jumtā integrētiem saules paneļiem.
Otrajā daļā ar zināšanām dalīsies "Wienerberger" pārdošanas un attīstības vadītājs, inženieris Mārtiņš Purmalis. Seminārs noslēgsies ar jautājumu un atbilžu sesiju.

Kad: 28. jūnijā no plkst. 11.45 līdz 14.30.
Kur: LAS Arhitektu namā, Torņa ielā 11, Rīgā.
Cik: bez maksas. Nepieciešams reģistrēties iepriekš.
KP: semināra apmeklējums sertificētiem arhitektiem dos 1 kompetences paaugstināšanas kredītpunktu neformālās kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumu sadaļā un 0,5 kompetences paaugstināšanas kredītpunktus formālās izvēles pasākumu sadaļā.

Reģistrēšanās semināram!
Semināra programma un plašāka informācija par lektoriem

1819. gadā dibinātais uzņēmums "Wienerberger" ir lielākais keramisko celtniecības bloku ražotājs pasaulē, kuram tirgū ir arī vadošā pozīcija fasāžu ķieģeļu un keramisko dakstiņu, plastmasas un keramisko cauruļu sistēmu, keramisko un betona bruģakmeņu ražošanā. "Wienerberger" 27 valstīs ir vairāk nekā 200 rūpnīcas, kurās tiek ražots visplašākais keramisko būvmateriālu un apdares materiālu klāsts. Pērn "Wienerberger" iegādājās uzņēmumu "Komproment", kas piedāvā inovatīvus un ilgmūžīgus fasāžu un jumta risinājumus.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties: [email protected], +371 20128097.

Pasākuma laikā var notikt fotografēšana un filmēšana. Iegūtais materiāls tiks izmantots tālākizglītības pasākumu publicitātes nolūkos un var tikt publicēts organizatoru sociālo mediju kontos.

Partneri