Apakšsadaļas

Sadarbībā ar

Kultūras ministrija

Arhitektūra ir sava laika sabiedrības vērtību, ideālu un ideju telpiskais pieraksts, kas kultūras mantojuma formā saglabā šo vēstījumu nākamajām paaudzēm. Kultūras ministrijas atbalstītā Latvijas Arhitektūras gada balva ir nacionālas nozīmes apbalvojums arhitektūrā, kas reizē ir profesionāla atzinība ēku autoriem un atvērts dialogs ar plašu sabiedrību par arhitektūras lomu mūsu dzīves telpā.

Kultūras ministrija

Latvijas Arhitektu savienība

Aicinām uz sadarbību organizācijas, iestādes, uzņēmējus un citus interesentus!
Sadarbojoties Latvijas Arhitektu savienības rīkotajā Latvijas Arhitektūras gada balvā, būs iespēja parādīt savu uzņēmumu augsta līmeņa mērķauditorijai, kas ietver lokālu un starptautisku publiku, ar vairāk nekā 2500 interesentiem. Pasākums piedāvā iespēju pozicionēt uzņēmumu, kā sadarbības partneri, kas akcentē izcilākos sasniegumus Latvijas arhitektūrā un nozares attīstībā, kā arī veicina sabiedrības izpratni par arhitektūru. Šī būs ilgtermiņa iespēja gan reklamēt savu darbību pēc pasākuma norises, gan izveidot partnerības tīklu reģionāli un starptautiski.
 
Atskats uz LAGB 2023
Vairāk informācijas par sadarbības iespējām

Lielais partneris

Tikkurila

SIA Tikkurila ir apdares krāsu, industriālo pārklājumu un ar krāsu produktiem saistītu preču importētājs un izplatītājs Latvijā. Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1993.gada un ietilpst globālā pārklājuma ražošanas uzņēmuma PPG sastāvā. Latvijā uzņēmums pārstāv Baltijas līmenī spēcīgo krāsu zīmolu Vivacolor, starptautiski atzīto krāsu un pārklājumu zīmolu Tikkurila, kā arī krāsotāju darbarīkus Anza. Tikkurila preces ir pārstāvētas lielākajos būvmateriālu un apdares materiālu veikalos visā Latvijā.

Tikkurila

Partneri

Knauf

Atbalstot Latvijas Arhitektūras gada balvu, Knauf godina jaunrades brīvību, profesionālo prasmi un uzdrīkstēšanos. Knauf vērtības vienmēr ir bijušas ne tikai kvalitāte, efektivitāte un inovācijas, bet noteikti arī ilgtspējīga, videi un cilvēkam draudzīga būvniecība, kuras izaugsmi veicina Latvijas radošie arhitekti.

Rītdienas pierasījums top šodien!

Knauf

Delfi

“Delfi” kā vadošajam ziņu medijam Latvijā ir svarīgi nodrošināt visplašāko un daudzpusīgāko Latvijā un pasaulē notiekošā atspoguļojumu, tādējādi veidojot ieinteresētāku un daudzpusīgāku sabiedrību. Mēs ticam, ka tādi nozares apbalvojumi kā Latvijas Arhitektūras gada balva un “Delfi” īpaši šim notikumam veidotais auditorijas balsojums veicina gan nozares labāku atpazīstamību, gan izpratni un paplašina sabiedrības zināšanas par tās būtisko veikumu.

Delfi

Nekustamā īpašuma attīstītāju alianse

Nekustamā īpašuma attīstītāju alianse (NĪAA) apvieno nozīmīgākos nozares dalībniekus, lai panāktu ilgtspējīgu nekustamo īpašumu nozares izaugsmi, vienoti to pārstāvētu valsts un pašvaldību līmenī, kā arī aktualizētu nekustamo īpašumu attīstītāju lomu Latvijas ekonomikā.

Nekustamā īpašuma attīstītāju alianse

Atbalstītāji

Viesnīca Neiburgs

Vieta, kur sastapt sevi. Tevi veido tas, kur tu dzīvo, tu esi tas, ko tu ēd, un tas, ko tu redzi.
Viesnīca Neiburgs ir vēsturisks ģimenes īpašums. Viesiem tajā tiek piedāvāti 55 numuri, no kuriem paveras brīnišķīgi skati uz Rīgas Domu vai līkumotajām Vecrīgas ieliņām, kā arī pilsētā iecienīts restorāns, biznesa centrs, konferenču telpas, trenažieru zāle un SPA. 
Viesnīca Neiburgs

Partneri